Ul. Sienna 86/42, 00-815 Warszawa

Wynajem

Wynajem

Doskonale znamy i rozumiemy problematykę z zakresu wynajmu lokali mieszkaniowych. Zachęcamy do korzystania z naszego doświadczenia i wsparcia zarówno Państwa będących na etapie planowania i organizowania nowego lokalu na wynajem jak i tych, którzy napotykają problem braku zainteresowania  ze strony potencjalnych najemców.

Odświeżenie i stylizacja przed kolejnym wynajmem

Każdy doświadczony Inwestor wie, że lokal, który został zdany przez poprzedniego najemcę nie prezentuje się w sposób wystarczająco zachęcajacy by skłonić następego lokatora do zapłacenia możliwe maksymalnego czynszu.  Wychodzimy do Państwa z propozycją odświeżenia i wystylizowania nieruchomosci w sposób gwarantujący uzyskanie możliwie najwyższego czynszu w możliwie najkrótszym czasie.

Cena usługi ustalana jest indywidualnie i zależy od zakresu zleconych prac i usług.

Przygotowanie pod wynajem stanu deweloperskiego

Organizujemy i nadzorujemy pełen zakres prac i usług związanych z przygotowaniem nieruchomości do wynajmu a także proponujemy swoją pomoc w pozyskaniu najemcy.

Jeżeli zainwestowaliście Państwo w nieruchomość na wynajem skorzystajcie z naszego doświadczenia. Tym samym zaoszczedzicie swój czas i pieniądze na ewntualne nietrafne decyzje związane z niepraktycznym wykończeniem i aranżacją nieruchomości.

Cena usługi ustalana jest indywidualnie i zależna jest od zakresu zleconych prac i usług.

Wyszukaj dla mnie Home Stagera