Profesjonalne szkolenia Home Staging - Kurs


HSNP > Profesjonalne szkolenia Home Staging - Kurs

Najbliższe terminy szkoleń

Home Staging–Techniki 

- sobota, 24. marca 2018 - BRAK WOLNYCH MIEJSC

- sobota, 21. kwietnia 2018 -  ZGŁOSZENIE

Program szkolenia jest zatwierdzony przez przez Ministerstwo Infrastruktury i zarejestrowany pod numerem 4874

Mój Biznes w Home Stagingu

 - niedziela, 22. kwietnia 2018 - ZGŁOSZENIE

Prezentowanie nieruchomości na żywo - szkolenie dla pośredników i deweloperów - Zapytaj o termin

Szkolenia prowadzi- MARIA SEMCZYSZYN


Home Staging - szkolenia z technik przygotowania nieruchomości do szybkiej i rentownej sprzedaży

Uczestnicy szkolenia poznają skuteczne techniki mające na celu przygotowanie nieruchomości do zyskownej sprzedaży po możliwie najwyższej cenie oraz zasady, w jaki sposób sprawić, aby sprzedawana bądź wynajmowana nieruchomość była bardziej atrakcyjna od konkurencyjnych ofert na rynku... Czytaj więcej...

 

Mój biznes w Home Staging – podstawy sukcesu wlasnej firmy

Szkolenie ma na celu przygotowanie uczestników do prowadzenia własnego biznesu Home Stagingowego w Polsce. Szkolenia Home Staging polecane są osobom i firmom, które myślą o założeniu własnego biznesu w oparciu o współpracę na zasadach franczyzy HSNP. Uczestnicy kursu zdobedą umiejętności w zakresie skutecznego nawiązywania współpracy z firmami oraz osobami prywatnymi związanymi z rynkiem nieruchomości. Czytaj więcej...

Opinie uczestników szkoleń


Udział w szkoleniu był dla nas ciekawym i inspirującym przeżyciem, jako że interesujemy się wszystkimi zagadnieniami związanymi z indywidualnym inwestowaniem na rynku nieruchomości.
Uzupełniliśmy wiedzę o informacje nowe, podane w ciekawej formie i niedostępne na innych szkoleniach w Polsce.
Szkolenie możemy polecić także osobom zawodowo związanym z rynkiem nieruchomości (np. pośrednikom), lub właścicielom nieruchomości chcącym dobrze przygotować się do ich sprzedaży lub wynajęcia.

                                                                       Paulina i Daniel z Warszawy

Brałam udział w szkoleniu i mogę z czystym sumieniem polecić go wszystkim osobom, które zamierzają sprzedać lub wynająć mieszkanie. Na szkoleniu poznałam wiele technik i sposobów jak przygotować moje mieszkanie do sprzedaży. Dzięki praktycznym ćwiczeniom, od razu mogłam sprawdzić swoje nowe umiejętności. Szkolenie jest zdecydowanie warte swojej ceny. Gorąco polecam.

                                                                                                                Małgorzata Bednarek

Prowadzę firmę projektującą budynki i wnętrza, dodatkowo zamierzam rozszerzyć swoją ofertę o home staging. Stąd pomysł na udział w kursie. Był to strzał w dziesiątkę. Świetne szkolenie dla całkowitych nowicjuszy i dla tych, którzy już mają pewną wiedzę, ale potrzebują jej uporządkowania pod kątem przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Dostajesz konkretne narzędzia, praktyczne porady, prowadzący dzielą się z Tobą doświadczeniami zdobytymi na polskim rynku. Ćwiczenia praktyczne dają możliwość sprawdzenia dopiero co zdobytej wiedzy i "poczucia" o co w tym tak naprawdę chodzi. Świetna atmosfera. Szkolenie polecam wszystkim, którzy chcą poznać zagadnienia home stagingu od podstaw, bądź ugruntować swoją wiedzę.

                                                                                   Monika, właściciel firmy projektowej w Warszawie

Bardzo ciekawe szkolenie, które obejmuje w szerszym aspekcie cały proces przygotowania nieruchomości do sprzedaży i najmu. Moje dotychczasowe doświadczenia w zakresie sprzedaży nieruchomości są skromne i muszę przyznać, że dowiedziałem się wielu nowych rzeczy. Konkretne przykłady dobre i złe oraz ćwiczenia przyczyniły się do szybkiego poznania i zrozumienia siły home stagingu. Z materiałów, które otrzymałem na szkoleniu już teraz korzystam w pracy nad wnętrzami.

                                                                                                                             Darek, architekt

© 2010-2015 HOME STAGERS NETWORK POLSKA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Agencja interaktywna Migomedia