Home Staging Warszawa, Wrocław


HSNP > Home Staging Warszawa, Wrocław

Home staging

...czyli „domowa inscenizacja“ i sprawdzony sposób na to, aby szybko i łatwo sprzedać lub wynająć mieszkanie czy dom. Jak działa home staging? Zasady są proste: sprawić, aby sprzedawana nieruchomość zyskała na walorach estetycznych i wizualnych, a dzięki temu mogła wyróżnić się spośród setek innych ofert na rynku nieruchomości. Pomogą w tym skuteczne techniki marketingowe. I pierwsze dobre wrażenie. Statystyki są bezlitosne: decyzje zakupowe mieszkania czy domu podejmujemy w ciągu kilku pierwszych sekund. Ważne, żeby nie przegapić tego momentu. Specjaliści od home staging (Warszawa, Poznań, Łódź, Trójmiasto, Kraków) przygotują nieruchomość w taki sposób, aby klient mógł odnotować wzrost sprzedaży mieszkań.
Profesjonalny home stager nie jest architektem wnętrz, ale wie, jak szybko sprzedać lub wynająć przygotowane mieszkanie w możliwie najwyższej cenie.
Home Staging - mieszkania do sprzedania Home Staging - mieszkania do sprzedania
Home staging

Klucz do sukcesu

Połączenie umiejętności dekoratorskich, technik marketingowych i prezentacyjnych to klucz do sukcesu = sprzedanego mieszkania. Potencjalny nabywca powinien podjąć decyzję o zakupie mieszkania już na początku jego oglądania. Jedna z wielu technik home staging polega na podkreśleniu walorów oglądanego mieszkania, przy jednoczesnym zatuszowaniu mankamentów, które mogłyby zniechęcić do kupna. Ten zabieg nie wymaga wielkich nakładów finansowych. Liczą się detale.

Opinie klientów

[...] dziś mogę powiedzieć: było warto! Mieszkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem a błysk w oku oglądających był nagrodą za wytrwałość [...]
Łukasz Krajnow
Dzięki Waszemu wsparciu [...], sprzedałam swój dom w trzy tygodnie po tym, jak został przez Was przygotowany.
Joanna Klonowska
Zapraszamy Państwa
do skorzystania z naszych usług.
Korzyści
Właściciele nieruchomości często nie chcą poświęcać zbyt wiele czasu na sprzedawane mieszkanie, nie potrafią spojrzeć na nie z dystansem albo nie śledzą konkurencji. Z pomocą mogą przyjść specjaliści od home staging. Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź i Trójmiasto oferują wiele firm świadczących tego typu usługi.

Korzyści
Warto skorzystać z polecanych home stagerów. Ich wiedza, doświadczenie oraz umiejętność wykorzystania najnowocześniejszych trendów sprzedażowych mogą zaowocować w postaci zaoszczędzonego czasu i pieniędzy.


 

© 2010-2013 HOME STAGERS NETWORK POLSKA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Agencja interaktywna Migomedia